Yatırımlarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yönetmek için tıklayınız

200.000 Yatırımcı AÖS Kullanıyor: Sen de AÖS'lü olmak ister misin?

Türkiye'nin kitle fonlama platformu Fonlabüyüsün! Üye olmak için tıklayınız!

Borsanın tarihine yolculuk etmeye var mısın? www.ilkborsa.com

Halk Yatırım YouTube kanalımıza üye olmak için tıklayınız!

HİZMETLER VE ÜRÜNLER

Şubeler ve Özel İşlem Merkezi

Halk Yatırım Şubeler ve Özel İşlem Merkezi Birimi, Türkiye’nin her noktasından hizmet verebilmek için Şubeler, Özel İşlem Merkezi ve dijital kanallar faaliyetleri üzerine yapılandırılmıştır.

Birim, Halkbank’ın yaygın dağıtım ağının avantajıyla geniş bir müşteri kitlesine sahip olmakla beraber, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, İzmir ve Samsun olmak üzere Türkiye’nin 10 farklı noktasında yer alan şubeleri,  deneyimli, yetişmiş bilgili ve uzman kadrosu ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Bu çerçevede, Yatırım Danışmanlığı faaliyetlerine uygun şekilde, Şubeler ve Özel İşlem Merkezi ile geniş bir yatırımcı kitlesini piyasalar ile buluşturmaktadır.

Özel İşlem Merkezi Türkiye genelinde arayan tüm müşterilere 444 42 55 numaralı telefon üzerinden hizmet vermekte olup uzman kadrosu ile birlikte Halk Yatırım’ın görünen yüzü olmaktadır.

Halk Yatırım, yatırımcıların piyasalara erişimlerini kolaylaştırmak amacıyla teknolojiyi en etkin şekilde kullanmaktadır. İnternet şubesinin güçlü altyapısı ile hızlı ve güvenli bir şekilde piyasalara emir iletilebilmektedir.

Halk Yatırım; Halk Yatırım Mobil ve Halk Yatırım Borsa mobil uygulamaları ile yatırım dünyasını ve yatırımcıları mobil cihazlar ile buluşturmaktadır.

Yatırımcılar uygulamalar aracılığıyla yatırım işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmekte, anlık veri akışlarını takip edebilmekte, araştırma raporlarına ve birçok farklı yatırım danışmanlığı analizlerine ulaşabilmektedir. Halk Yatırım, mobil çözümleriyle finansal okuryazarlığa da değer katmaktadır.

Yatırımcılar, birikimlerini sağlıklı şekilde değerlendirmek için dilediği zaman, dilediği yerden elektronik platformları konforlu şekilde kullanabilmektedir. Halk Yatırım, yeni nesil mobil platformlar ile yatırımcıların akıllı finansal asistanı olmaya devam etmekte ve doğru yatırım yapmalarına imkan verecek her türlü çalışmayı sürdürmektedir.

;