background
Bizi Tanıyın

Basın Bültenleri

08 Ekim 2018

Görünüm 2019 Raporu Yayımlandı

Halk Yatırım’ın, her yıl geleneksel olarak yayımladığı 2019 yılına ilişkin küresel ekonomi ile iç dengelere yönelik ana temalar çerçevesinde Türkiye ekonomisi ve beklentilerinin değerlendirildiği ‘Görünüm 2019’ raporu yayımlandı. 

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN
17 Mayıs 2018

Halk Yatırım'ın Notu AAA (Trk)'ya Yükseltildi

Halk Yatırım, yatırımcıların her türlü ihtiyacına karşılık vermek adına yaptığı özenli çalışmalarına devam ederken bir ilki daha başardı. JCR-Eurasia Rating derecelendirme kuruluşu, yaptığı değerlendirme sonucunda Halk Yatırım’ın Uzun Vadeli Ulusal Notunu ‘AA+ (Trk)’dan ‘AAA (Trk)’ya yükseltti.

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN
18 Nisan 2018

İhtiyaç Duyduğunuzda T+0'la Para Hemen Hesapta!

Halk Yatırım Yenilikçi ve Avantajlı Ürünleriyle Yatırımcılarına Değer Katmaya Devam Ediyor. İhtiyaç Duyduğunuzda T+0’la Para Hemen Hesapta! Halk Yatırım yatırımcıların acil nakit ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla yepyeni bir uygulamayı hizmete sunuyor. Hisse senedi satışlarında yatırımcılarının acil nakit ihtiyacını en hızlı şekilde karşılamak amacıyla Halk Yatırım, T+0 uygulamasını hizmete sunuyor.

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN
19 Şubat 2018

Yılın Yerel Tahvil İşlemi Kategorisinde Bonds & Loans 2018 Birincilik Ödülü

Halk Yatırım’ın yapılandırma ve satış danışmanı olduğu Halkbank’ın Katkı Sermaye Niteliğindeki Tahvil İhracı işlemi, Türkiye bankacılık, finans ve sermaye piyasaları sektörlerinin en saygın ödüllerinden biri olan “Bonds & Loans 2018’’ ödüllerinde “Yılın Yerel Tahvil İşlemi” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

DEVAMINI GÖRÜNTÜLEYİN