1972 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı.  Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olup, İstanbul Bilgi Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi almaktadır. Meslek hayatına 1992 yılında Arz Menkul Değerler A.Ş.’de müşteri temsilcisi olarak başladı aynı kurumda eski adıyla İMKB’de Üye Temsilcisi olarak görev yaptı. 1996 yılından 2000 yılına kadar Ekinciler Yatırım ve Menkul Değerler A.Ş.’de sırasıyla Menkul Kıymetler Müdürü ve Yatırım Fonları Müdürü olarak görev yaptı. 2000-2002 yılları arasında Global Menkul Değerler’de şube müdürü olarak görev yaptı. 2002 yılında T.Halk Bankası Para ve Sermaye Piyasaları Daire Başkanlığı’nda Yatırım Fonlarından sorumlu olarak göreve başladı. 2012-2017/Ekim tarihleri arasında yine aynı birimde Daire Başkanı olarak görev yapan Sayın Sürer, 18 Ekim 2017 tarihinden itibaren  Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir. Sayın Sürer, aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesidir.

 

1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümünden mezun olan ÖMÜRBEK, 2002 yılında Bilgi Teknolojileri Müdürü göreviyle başladığı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’deki çalışma hayatını, 2008 yılından itibaren Bilgi Teknolojileri, İnsan Kaynakları, İdari İşler, Hukuk, Mali İşler, Operasyon Birimlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürmektedir.

 

1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan SEZGİN, 2011 yılında Kurumsal Finansmanı Müdürü göreviyle başladığı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’deki çalışma hayatını, 2012 Aralık ayı itibarıyla Kurumsal Finansman ve Hazine’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürmektedir.
Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.