1972 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. 2002 yılına kadar çeşitli aracı kurumlarda, üye temsilcisi ve menkul kıymetler müdürü olarak görev yapan Serdar Sürer 2002 yılında yeniden yapılandırma döneminde Halkbank Hazine Yönetiminde göreve başladı. 2017 yılına kadar Bono-Tahvil Müdürlüğünden, Hazine Yönetimi Daire Başkanlığı’na kadar çeşitli görevler yürüten Serdar Sürer 2012 yılından bu yana Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetimi Kurulu Üyesi iken, 2017 yılı Kasım ayında Yönetim Kurulu Üyeliği yanısıra Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ne Genel Müdür olarak atanmıştır. Serdar Sürer evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

 

1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümünden mezun olan ÖMÜRBEK, Yazılım sektörü ve Sermaye Piyasası sektöründe değişik kademelerde görev aldıktan sonra 2002 yılında Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Bilgi Teknolojileri Müdürü olarak göreve başlamıştır. Sayın ÖMÜRBEK 2008 yılından bu yana Bilgi Teknolojileri, İnsan Kaynakları, İdari İşler, Hukuk, Mali İşler, Operasyon Birimlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

 

1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan SEZGİN, 1997 yılında sermaye piyasalarında başladığı meslek hayatında 2011 yılına kadar sektörde çeşitli kademelerde görev aldı. 2011 yılında Kurumsal Finansmanı Müdürü göreviyle başladığı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’deki çalışma hayatını, 2012 Aralık ayı itibarıyla Kurumsal Finansman ve Hazine’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürmektedir.
1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun olan KARABULUT, 1995 yılında sermaye piyasalarında başladığı meslek hayatında 2018 yılına kadar sektörde çeşitli kademelerde görev aldı. Sayın Karabulut, Ocak 2018 tarihinden itibaren Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Yurt içi Satış, Alternatif Dağıtım Kanalları ile Pazarlama ve Kurumsal İletişim’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

 

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.