1972 yılında  Çankırı’da doğdu.  Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümü’nden mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi’nde Finans ve Bankacılık bölümünde yüksek lisans yaptı. 1995 yılında, Yapı Kredi Bankası Yatırım Bankacılığı bölümünde Uzman Yardımcısı olarak kariyerine başladı. 1998 - 2005 yılları arasında  BNP-Ak-Dresdner Bankası’nın hazinesinde çeşitli görevlerde bulundu. 2005-2013 yılları arasında özel sektörde farklı finans kurumlarında Genel Müdür Yardımcısı, Kurucu  ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalıştı. Kasım 2013 tarihinde Ziraat Finans Grubunda, Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş.’ye Genel Müdür olarak  göreve başladı.  Kasım 2013 - Haziran 2014 arasında Ziraat Yatırım’da, Haziran 2014 - Ağustos 2017 arasında da Ziraat Portföy Yönetim’de  Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yaptı.  Evli ve bir erkek çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. 01.08.2017 tarihinden itibaren Bankamız Hazine Yönetimi ve Uluslararası Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Sayın Eryılmaz aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Meslek hayatına T.Halk Bankası İstanbul Şubesinde memur olarak başladı. Sırayla İstanbul Menkul Kıymetler Şubesinde Şube Müdürü, T.Halk Bankası Hazine Operasyonları Daire Başkanlığı’nda Bölüm Müdürü olarak görev yaptı. 2004 yılından itibaren T.Halk Bankası Hazine Operasyonları Daire Başkanı olarak görevini sürdürmektedir. Sayın Alev aynı zamanda şirketimiz Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevinde bulunmaktadır.

  1972 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. 2002 yılına kadar çeşitli aracı kurumlarda, üye temsilcisi ve menkul kıymetler müdürü olarak görev yapan Serdar Sürer 2002 yılında yeniden yapılandırma döneminde Halkbank Hazine Yönetiminde göreve başladı. 2017 yılına kadar Bono-Tahvil Müdürlüğünden, Hazine Yönetimi Daire Başkanlığı’na kadar çeşitli görevler yürüten Serdar Sürer 2012 yılından bu yana Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetimi Kurulu Üyesi iken, 2017 yılı Kasım ayında Yönetim Kurulu Üyeliği yanısıra Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ne Genel Müdür olarak atanmıştır. Serdar Sürer evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Hacettepe Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat Bölümü’nde lisans, Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tanıtım ve Halkla İlişkiler Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Halkbank Bahçelievler/Ankara Şubesi’nde başlayan meslek hayatına, İç Anadolu Bölge İstihbarat ve Proje Değerlendirme Müdürlüğü’nde Uzman olarak devam etti. Ağustos 2003’ten itibaren Ankara Bölge İstihbarat ve Proje Değerlendirme Müdürü, Haziran 2005’ten itibaren Genel Müdürlük Proje Değerlendirme ve Mali Tahlil Daire Başkanlığı Bölüm Müdürü, Aralık 2006’dan itibaren Ticari Krediler Daire Başkanlığı Bölüm Müdürü, Şubat 2010’dan itibaren de Başkent Ticari Şube/Ankara’da Ticari Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. Temmuz 2011’den itibaren Esnaf Bankacılığı Daire Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Ayrıca, Nisan 2014-Nisan 2015 arasında Halk Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği, Mayıs 2015-Aralık 2016 arasında Kredi Garanti Fonu A.Ş. Kredi Komitesi’nde T.C. Hazine Müsteşarlığı temsilcisi olarak kredi komitesi üyeliği görevi yapmıştır. Aralık 2016 ayından itibaren Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.

1966 yılında İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde doğdu. İlk ve orta eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Kabataş Erkek Lisesinden mezun olmuştur. Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümün’de okuduktan sonra, Newport Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. Meslek hayatına 1991 yılında Türkiye Turizm ve Yatırım Bankasında Uzman olarak başlayan TUNA, sırasıyla Esbank, Demirbank, Alternatifbank, Denizbank’da Bireysel Bankacılık bölümünde çeşitli üst düzey görevlerde bulunmuştur. En son görev yaptığı Aktifbank’da Bireysel Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulundu. 2015 Aralık ayında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Kartlı Ödeme Sistemleri Daire Başkanı olarak atandı. Halen Kartlı Ödeme Sistemleri Daire Başkanı olarak görev yapmakta ve aynı zamanda Bankalar Arası Kart Merkezinde Pazar Geliştirme Üyeliği bulunmaktadır. Sayın TUNA, aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

1983 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde lisans, Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme Anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı. 2009 yılında Gelir İdaresi Başkanlığında Gelir Uzman Yardımcısı olarak meslek hayatına başladı. İstanbul ve Bursa Vergi Dairesi Başkanlıklarında çalıştıktan sonra Gelir İdaresi Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığında görev aldı. Maliye Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinde Uzman olarak çalışma hayatına devam etti. 11.2015-07.2018 tarihleri arasında Başbakan Yardımcılığında Basın Müşaviri olarak çalıştı.07/2018 tarihinden itibaren Ticaret Bakanlığında Basın Danışmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir .Sayın Çelebi aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

1972 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğini bitirdikten sonra Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans (MBA) yaptı. 1997 yılından 2017 yılına kadar Alternatifbank, Oyakbank, Bank Millennium ve JP Morgan Chase Bank İstanbul kurumlarda görev yapan Ömer Aykut Ünlü 2017 yılı Eylül ayında Halkbank’ta göreve başladı. Kasım ayından itibaren Hazine Yönetimi Daire Başkanı olarak görevine devam etmektedir. 2018 Şubat ayından itibaren Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. Ömer Aykut Ünlü evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.