1965 yılında Ürgüp/Nevşehir’de doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Türkiye Öğretmenler Bankasında başladığı meslek hayatını, Nahçıvan Türk Bankası’nda Genel Müdür, Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Asya Katılım Bankası A.Ş.’de Müfettiş ve Şube Müdürü olarak sürdürdü. Bosna Hersek Hava Yollarında CFO ve Yönetim Kurulu Üyesi, Türk Hava Yollarında Finansman Başkanı ve THY Teknik A.Ş.’de İştirakler Mali İşler Koordinatörü, Negmar Denizcilik Grubunda CFO olarak görev yapan Aydın, 10.07.2014 tarihinden itibaren Bankamız Finansal Yönetim ve Planlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Sayın Aydın, aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

1994 yılında T. Halk Bankası AŞ’de Müfettiş Yrd. olarak başladığı meslek hayatını, aynı kurumda Müfettiş, Kariyer Müfettiş, Başmüfettiş, Teftiş Kurulu Başkan Yrd., Bölüm Müdürü olarak sürdürdü. 2009 yılından bu yana Vergi Yönetimi ve Muhasebe Daire Başkanı olarak görevini yürütmektedir. Sayın Yaylak, aynı zamanda Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev almıştır. İleri düzey SPK Lisans belgesi sahibidir.

1992 yılında Arz Menkul Değerler A.Ş.’de meslek hayatına başladı. 2002 yılına kadar sırasıyla Ekinciler ve Global Menkul Değerler A.Ş.’de Menkul Kıymetler Müdürü ve Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2002 yılında Halk Bankası Hazine’de Yatırım Fonları’ndan sorumlu olarak göreve başladı. 2012 yılından itibaren Para ve Sermaye Piyasaları Daire Başkanı olarak görevini sürdürüyor. Aynı zamanda Sayın Sürer Şirketimizde Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

1984 yılında Trabzon Of’ta doğdu. İlköğrenim dönemini Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde tamamlayan Akın, 2007 yılında Bilkent Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünden mezun oldu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Finansal Matematik Tezli Yüksek Lisans eğitimi alan Akın, Enerji Piyasaları, Finans Piyasaları, Finansal Türevler alanında çalışmalarına devam etmektedir. 2010 yılında Ekonomi Bakanlığı Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdürlüğü’nde çalışan Akın, 2013 yılında Dışişleri Bakanlığı Özel Kalem Müdür Yardımcısı görevine gelmiştir. 2014 yılından itibaren Başbakanlık Özel Kalem Müdür Yardımcısı ve Başbakan Müşaviri olarak görev almıştır. 2016 yılı Haziran ayından bu yana Başbakan Müşaviri ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Özel Kalem Müdürü olarak görev yapmaktadır. İleri Düzey İngilizce, Orta Düzey Arapça ve Başlangıç Düzey Fransızca bilmektedir. Sayın Akın, aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

Meslek hayatına T.Halk Bankası İstanbul Şubesinde memur olarak başladı. Sırayla İstanbul Menkul Kıymetler Şubesinde Şube Müdürü, T.Halk Bankası Hazine Operasyonları Daire Başkanlığı’nda Bölüm Müdürü olarak görev yaptı. 2004 yılından itibaren T.Halk Bankası Hazine Operasyonları Daire Başkanı olarak görevini sürdürmektedir. Sayın Alev aynı zamanda şirketimiz Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmaktadır.

1996 yılında Köy-Tür Tav A.Ş ‘de iş hayatına başladı. Türkiye Halk Bankası A.Ş.’de 1999 yılında memur olarak başladığı meslek hayatını, 2002 yılında Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı/Müfettiş/Kıdemli Müfettiş, 2007 yılında Gaziantep Şube Müdürü olarak devam ettirmiştir. 2011 yılından itibaren Halkbank Diyarbakır Bölge Koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Sayın Yıldırım, aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir

Hacettepe Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat Bölümü’nde lisans, Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tanıtım ve Halkla İlişkiler Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Halkbank Bahçelievler/Ankara Şubesi’nde başlayan meslek hayatına, İç Anadolu Bölge İstihbarat ve Proje Değerlendirme Müdürlüğü’nde Uzman olarak devam etti. Ağustos 2003’ten itibaren Ankara Bölge İstihbarat ve Proje Değerlendirme Müdürü, Haziran 2005’ten itibaren Genel Müdürlük Proje Değerlendirme ve Mali Tahlil Daire Başkanlığı Bölüm Müdürü, Aralık 2006’dan itibaren Ticari Krediler Daire Başkanlığı Bölüm Müdürü, Şubat 2010’dan itibaren de Başkent Ticari Şube/Ankara’da Ticari Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. Temmuz 2011’den itibaren Esnaf Bankacılığı Daire Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Ayrıca, Nisan 2014-Nisan 2015 arasında Halk Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği, Mayıs 2015-Aralık 2016 arasında Kredi Garanti Fonu A.Ş. Kredi Komitesi’nde T.C. Hazine Müsteşarlığı temsilcisi olarak kredi komitesi üyeliği görevi yapmıştır. Aralık 2016 ayından itibaren Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.

1971 yılında Diyarbakır ili Çüngüş ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Meslek hayatına 1997 yılında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Kozluk Batman şubesinde memur olarak başlayan GÜNHAN, sırasıyla Mali Kontrol, Mali Tahlil görevlerinde bulundu. 2015 yılında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Silopi şubesine şube müdürü olarak atandı. Halen Silopi şubesinde şube müdürü olarak görev yapmaktadır. Sayın Günhan, aynı zamanda Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.