Günümüz yatırım piyasalarında, yatırımcıların risk iştahına göre çeşitlenen alternatif yatırım araçlarının varlığı, karar alma sürecinde araştırma ve piyasa bilgilerini yorumlama ve doğru değerlendirme yetkinliğinin önemini artırmıştır. Araştırma Bölümü ile müşterilerine değer önerisi ve içeriği güçlü araştırma ürün ve hizmetleri sunulmaktadır.

Halk Yatırım, günün gelişmelerini objektif bir yaklaşımla değerlendirerek müşterilere uzun vadeli perspektifte yatırımlarını yönlendirme olanağı vermektedir. Analizlerde farklı piyasaların birbirleri arasındaki etkileşim ve bağlantılar değerlendirilmekte, gerekli karşılaştırmalar yalın ve kolay anlaşılır bir şekilde sunulmaktadır.

Araştırma raporları piyasanın nabzını tutuyor.

Global makro ekonomik gelişmeleri ve Türkiye’ye etkilerinin yanı sıra ulusal ekonomideki gelişmeleri geniş bir bakış açısıyla değerlendiren Halk Yatırım güncel, doğru ve güvenilir bilgi akışını düzenli bülten ve raporlarıyla paylaşıma sunmaktadır. Halk Yatırım araştırma faaliyetleri ve bunların sonuçlarının analitik yaklaşımla paylaşılması konusundaki hedeflerini rapor ve bültenlerine de yansıtma çabasındadır.

Halk Yatırım araştırma yayınları kapsamında birçok farklı ürün sunmaktadır :

Günlük Bülten

Ekonomik Değerlendirme Notları

FX Günlük Bülten

Sektör ve Şirket Analizleri

Görünüm Raporu

 

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 HalkYatirimArastirmaBirimi@halkyatirim.com.tr

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.