Kurumsal Finansman, Halk Yatırım’ın iki temel faaliyet ekseninden biridir. Bu alanda üç ana iş kolunda faaliyet gösterilmektedir.

  • Pay halka arzları
  • Borçlanma aracı ihraçları
  • Birleşme ve satın alma işlemleri

Halk Yatırım pazarda bu üç işlemi bir arada gerçekleştirme yetkinliğine sahip az sayıdaki kurumdan biridir. Halk Yatırım, kurumsal finansman alanındaki stratejik planlarını; hizmet ağı ağırlıklı, sürdürülebilir, güvenilir ve terzi işi odaklı iş modeli ile oluşturmaktadır. 

Halk Yatırım Kurumsal Finansman, sermaye piyasalarında finansal danışmanlık hizmetleri kapsamında, değerleme çalışmaları ve teknik görüş raporları yanında, şirketlerin kısa ve uzun dönemli stratejilerinin belirlenmesi, var olan pazarlarda ve yeni pazarlarda iş fırsatlarının ve risklerin değerlendirilmesi gibi şirket değerini maksimize etmeye yönelik finansal danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bu kapsamda; global pazarların analizi, yükselen sektörlerin takibi, çeşitli sektörlerdeki büyüme stratejilerinin analiz edilmesi ve Türkiye pazarındaki gelişmeler, süreklilik arz eden bir çalışma olarak sürdürülmektedir.

 

 KurumsalFinansman@halkyatirim.com.tr

 

 

 

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.