Hisse Senetleri

Halk Yatırım, müşterilerinin hisse  senedi alım-satım işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlayan gelişmiş teknolojik bir altyapıya sahiptir. Halk Yatırım, piyasalara ilişkin en güncel ve objektif verilere erişim kolaylığı ve emir iletim sürecindeki etkinliği ile hizmet kalitesinde farklılaşmaktadır.  

Tüm Hisse Senedi işlemlerinizi, Türkiye genelinde toplam 9 şubemiz üzerinden, Yatırım Dialog (444 HALK) çağrı merkezimizden, mobil cihazlardan  veya evinizde, ofisinizde ya da dünyanın herhangi bir bölgesinden kısaca internet bağlantısı olan her yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Kredili Menkul Kıymet İşlemleri;

Piyasa genelinde veya belirlediği hisselerde fiyat artışı bekleyen, ancak portföyüne daha fazla kaynak aktarmak istemeyen yatırımcılar için Kredili Menkul Kıymet İşlemleri uygun bir seçenektir.

Hesabınızda hisse senetleri var ancak nakit yok ise ve yine de alım yapmak istiyorsanız çözüm hisse senedi teminatı karşılığı kredidir.

Müşterilerimize, sahip oldukları portföylerine karşılık (Halk Yatırım tarafından belirlenmiş Hisse Senetleri), mevzuata uygun olarak belirlenen kriterler çerçevesinde, portföylerine orantılı miktarda kredi kullandırılmaktadır.

Hisse@halkyatirim.com.tr

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.