HALK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.’DEN

KAMUOYUNA DUYURU

 

Şirketimiz Yönetim Kurulunun 28.11.2013 tarih ve 2013/82 sayılı toplantısında “Hisariçi Mah. Milli Kuvvetler Cad. No:15 BALIKESİR” adresinde faaliyet gösteren BALIKESİR şubemizin kapatılmasına karar verilmiştir.

 

Balıkesir ve Çanakkale bölgelerinde bulunan müşterilerimiz Bursa Şubemize; Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli bölgelerinde bulunan müşterilerimiz ise İstanbul şubemize ulaşarak bilgi almaları ve işlem yapmaları mümkündür. Diğer yandan Balıkesir ve bölgesinde faaliyet gösteren acentemiz olan tüm Halk Bankası şubeleri aracılığıyla hizmet verilmeye devam edilecektir.   

           

               Kamuoyuna önemle duyurulur.

           

                                                                                                                     

İstanbul Şube

Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. No:20 Zemin Kat Şişli/İSTANBUL

Tel: 0(212) 314 82 62                         Faks: 0(212) 221 32 03

 

Bursa Şube

Adres: Atatürk Cad. No:35 BURSA

Tel : 0(224) 22518 50                          Faks: 0(224) 225 18 57

 

Çağrı Merkezi

444 4 255

 

Genel Müdürlük

Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. No:20 Şişli/İSTANBUL

Tel : 0(212)314 81 81                          Faks: (0212) 221 31 81

 

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.