Sermaye Piyasası Profesyonelleri (SPP) Derneği davetiyle, The European Federation of Financial Analysts Societies (EFFAS) Yönetim Kurulu ilk defa 2016 yılında Türkiye’de toplanmış ve iş birliği sağlanabilecek konular ele alınmıştır.

Halk Yatırım, Sermaye Piyasası Profesyonelleri Derneği (EFFAS Türkiye) kurumsal üyesi olup, Center for Applied Research-Boğaziçi Üniversitesi ve Sermaye Piyasası Profesyonelleri Derneği (EFFAS Türkiye) çatıları altında Bilimsel Yayın desteği yapmakta, ülkemizin tasarruf açığı sorununa çözüm ve politika önerileri üretebilmek için bilimsel makale çalışmalarını desteklemektedir.

 

 

Sermaye Piyasası Profesyonelleri (SPP) Derneği için tıklayınız

EFFAS için tıklayınız 

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.