Portföy Aracılığı

Sermaye Piyasası Kanunu  ve ilgili tebliğler uyarınca, yatırım kuruluşlarının sermaye piyasası araçları  üstüne müşteri emirlerini karşı  taraf olarak gerçekleştirmesi mümkün kılınmış, bu fonksiyonun icra edilmesini teminen münhasıran teşkil edilecek Portföy Aracılığı Birimi yetkilendirilmiştir. Müşterilerin karşı  tarafı  olarak gerçekleştirilecek tüm emirleri ile ileride yapılması planlanan yurt dışı organize ve tezgâh üstü  piyasalarda gerçekleşecek tüm işlemler Portföy Aracılığı Birimi nezdindeki faaliyetlerdir.

Halk Yatırım AŞ Portföy Aracılığı Birimi bireysel ve kurumsal yatırımcıların ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı piyasalarda ürün geliştirilmesi amacıyla hareket etmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.