Halk Yatırım, kurumsal sosyal sorumluluk politikası kapsamında ülkemiz çocuklarının daha iyi şartlarda eğitim almaları, eğitimin çocuklar nezdinde daha cazip kılınması ve 10. Kalkınma Planı çerçevesinde 25 Öncelikli Dönüşüm Programı kapsamındaki “Finansal Okuryazarlık Eylem Planı”nın desteklenmesi amacıyla,   Diyarbakır Çınar ilçesi Yıllarca Köyünde bulunan Yıllarca   Şehit Haşim Türkoğlu Ortaokulu’na maddi ve ayni yardımda bulunmuştur. Amacımız yıllar içinde desteğimizin  sürdürülebilirlik ilkesi çerçevesinde devam etmesidir.

Yıllarca Halkbank Şehit Haşim Türkoğlu Ortaokulu’na sağlanan maddi yardım kapsamında, bakım ve onarım çalışmaları yaptırılarak okulun yetersiz fiziki şartlarının iyileştirilmesi sağlanmıştır.

;

Diyarbakır İli Çınar Kaymakamlığı Teşekkür Belgesi

 

Bakım onarım çalışmaları sonrasında Yıllarca Halkbank Şehit Haşim Türkoğlu Ortaokulu Açılış Töreni Videosu 

HALK YATIRIM rev2 from Halk Yatırım Menkul Değerler on Vimeo.

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.