Yatırım Danışmanlığı

 Halk Yatırım, ayrıntılı olarak analiz edilmiş gün içi yatırım önerileri ve fırsatlarından oluşan, şirket analizleri ve trade önerileri içeren tamamen müşterisinin özgün ihtiyaçlarına göre hazırlanmış raporlarla ayrıcalıklı bir yatırım danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı hizmeti, yatırım hesabı oluşturan bireysel müşterilerimizin risk seviyesini ölçen Yerindelik Testini doldurmaları akabinde  Yatırım Danışmanlığı Çerçeve Sözleşmesini imzalamaları ; kurumsal müşterilerimizin yalnızca Yatırım Danışmanlığı Sözleşmesini imzalamaları çerçevesinde sunulmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı müşterilerinin varlık dağılımları oluşturulurken, risk iştahının yerindelik testi ile belirlenmesi sonrasında yatırımcıyı yakından tanıyarak risk/getiri analizi doğrultusunda yatırımcı ihtiyaçlarına en uygun yatırım kararını almalarını sağlayacak yönde strateji ve alternatifler  sunulmaktadır.

*Yatırım Danışmanlığı hizmeti karşılığında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.