ŞİRKET PROFİLİ

Halk Yatırım, sermaye piyasalarında aracılık faaliyetlerinde bulunmak üzere 02.09.1997'de kurulmuştur

Türkiye Halk Bankası’nın, %99.96 oranında iştiraki olan şirketimiz, banka şubeleri içerisinde faaliyet gösteren muhtelif illerde 9 Şube ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yanı sıra, Türkiye Halk Bankası ile imzalanmış Emir İletimi Aracılık sözleşmesi çerçevesinde tüm Banka şubeleri ile aracılık faaliyetlerini yürütmektedir.   

Kurumsal Değerlerimiz :
 
Şirket, kurumsal değerleri olarak, Sermaye piyasalarında müşteri odaklı, piyasa merkezli, dinamik ve yenilikçi, çalışanına değer veren, ekip çalışmasına inanan, yasalar, kurumsal yönetim ilkeleri ve etik değerlere bağlı, objektif ve tarafsız çalışmayı ilke edinmiştir.
 
Halk Yatırım , 
  • Verimlilik ve güvene dayalı müşteri ilişkileri geliştirilmesi ve sürdürülmesi,
  • Güncel ve objektif bilginin yatırımcılarla paylaşılması,
  • Teknolojik yeniliklerin hizmet platformuna entegre edilmesi,
  • Dağıtım kanallarının etkin kullanılması,
temellerinde yapılandırdığı etkinliğe ve verimliliğe odaklı iş modeliyle Türkiye’nin dünyaya açılan lider ve öncü aracı kurumlarından biri haline gelmek ve Halk Grubu'nun sermaye piyasalarındaki referans noktası olmayı hedeflemektedir. 
 
 
Geniş Yetkili Aracı Kurum olarak,
  • İşlem Aracılığı Faaliyeti, 
  • Portföy Aracılığı Faaliyeti
  • Bireysel Portföy Yöneticiliği Faaliyeti,
  • En İyi Gayret Aracılığı ve Aracılık Yüklenimi suretiyle Halka arza aracılık,
  • Yatırım Danışmanlığı,
  • Sınırlı Saklama Hizmeti 
 
Şube Sayısı : Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Denizli, Göztepe/İstanbul, Samsun şubelerimiz olmak üzere toplam 9 şube 
 
 
Ortakların Pay Dağılım Şeması

Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.