***GEREL*** GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi

***GEREL*** GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi )

İlgili Şirketler [GEREL]
İlgili Fonlar []
Türkçe
Pay Alım Satım Bildirimi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Pay Alım Satım Bilgileri

Açıklamalar

         Şirketimiz  21.04.2016 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında onaylanan  ve 01.06.2016 tatihli Yönetim Kurulu Kararı çerçevesinde Özel Durum  Açıklaması ile kamuya duyurulan pay geri alım programı kapsamında
 
11.01.2017 tarihinde Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. ("GEREL") payları ile  ilgili olarak 1,60 fiyattan 10.000  adet alış işlemi ortaklığımızca  gerçekleştirilmiştir.  Şirketimiz  tarafından Geri Alım Programı çerçevesinde geri alınan Gersan Elektrik  Ticaret ve Sanayi A.Ş. ("GEREL") hisselerinin adedi 964.904 lota ve bu  işlemle birlikte Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. ("GEREL")  sermayesindeki paylarımız 11.01.2017 tarihi itibariyle % 1,930 sınırına  ulaşmıştır.
 
İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. 

Pay Alım Satım Bilgileri
İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlem Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%)
11/01/2017 Alım (Buy) 10.000 1,6 16.000 954.904 % 1,91 964.904 % 1,93
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/580212


BIST
Yasal Bildirimler ve Uyarılar - Bilgi Toplumu Hizmetleri - Kamuyu Aydınlatma Platformu - Yolsuzlukla Mücadele Politikası -
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
İHRAÇ EDİLMESİ PLANLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARINA AİT TASLAK VE DOKÜMANLAR
Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.
Veriler tarafından sağlanmaktadır.
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Halk Yatırım bir Halkbank bağlı ortaklığıdır.